Supermoto wedstrijden Nederland

Al wat niet in de andere forums thuishoort, maar toch omtrent sport quads gaat...
Plaats reactie
Vyrena
Pro Quadrider
Pro Quadrider
Berichten: 3725
Lid geworden op: di 29 jun, 2004 13:20
Locatie: Home
Contacteer:

Supermoto wedstrijden Nederland

Bericht door Vyrena »

Sinds kort is er pas bekend wat de MON dit jaar met de Supermoto zou doen. Er gingen geruchten rond dat de MON het niet meer zou organiseren maar dat is niet zo. Het probleem wel is dat er weinig clubs zijn die een Supermoto wedstrijd willen/kunnen organiseren wegens de ruimte en het geringe deelnemersaantal. Een crossclub heeft 250 solo`s op een dag, tegen 100 bij de Supermoto.
De demo in Rozenburg wordt zoals elk jaar wel weer verreden gelukkig.
Wat jammer is dit jaar is dat er nog weinig Supermoto wedstrijden op eigen bodem worden verreden, maar het mooie is nu dat er een samenwerking is met de VMCF, de Belgische zusterbond bij de IMBA. Er worden nu 2 wedstrijden in Belgie verreden tellend voor een kampioenschap.

Wat wij gaan rijden weten we nog niet, maar als er gereden word dan in de Interklasse om die titel te behalen. Het liefste zou ik mijn broer in Belgie bij de Superquader aan het werk zien, vooral omdat hij met zijn 300cc Gas Gas blok erg hard rijd voor zijn jonge leeftijd. De eerste wedstrijd was hij nog laatste totaal, de laatste wedstrijd 2e strak achter de nr 1, met de snelste tijd op de klokken! Dan moet hij opboksen tegen quads met KTM LC 4 blokken, 450's enzovoort. Dus het gaat best goed, alleen nu nog meer wedstrijden!
Afbeelding

De site met alles over het quadgebeuren--> www.quadracing.tk
Randy Yamaha
Quadrunner
Quadrunner
Berichten: 662
Lid geworden op: di 02 okt, 2007 13:51

Bericht door Randy Yamaha »

Het is vooral jammer dat je weinig tot geen trainings mogelijkheden heb hier in nederland anders zouder er wellicht meer mensen mee rijden met de mon
Vyrena
Pro Quadrider
Pro Quadrider
Berichten: 3725
Lid geworden op: di 29 jun, 2004 13:20
Locatie: Home
Contacteer:

Bericht door Vyrena »

Ja zeker weten is dat jammer. Of je zou banen af moeten gaan huren enzv. maar ja, ook verzekering moet het daar mee eens zijn. En het kost gewoon erg veel geld.
Afbeelding

De site met alles over het quadgebeuren--> www.quadracing.tk
Plaats reactie