Na ongeveer de eerste 10 uur zou ik m'n ketting spannen, maar het belangrijkste is om je blok goed in te rijden. Dit heeft ook invloed op de levensduur van je blok. Als je het perfect wilt doen, doe je het als volgt:
De eerste rit 15 minuten rijden met maximaal 50% gas. Na die 15 minuten rijden, je blok een half uur af laten koelen.
Rijd dan weer 15 minuten, maar nu met maximaal 60% gas. Dan weer je blok 30 minuten af laten koelen.
Ga zo door totdat je de 100% procent hebt bereikt (elke keer 15 minuten rijden, dan 30 minuten afkoelen). Het is even inhouden om niet direct het gas volledig open te trekken
![Glimlach :)](./images/smilies/icon_blij.gif)
(of duwen in dit geval), maar uiteindelijk heb je er baat bij.
De meeste typen 2-takt olie van de bekende merken zijn goed (ik raad je wel aan om synthetische olie te gebruiken). Alleen Yamalube schijnt rotzooi te zijn. Ik gebruik zelf een synthetische 2-takt olie van de Texaco die gemaakt is voor high-performance 2-takts en ben er zeer tevreden over.
Veel plezier met je quad.
![Cool 8)](./images/smilies/icon_mega.gif)
It's ok to NOT like Banshees. I never liked the kids who beat me up either.