hoe soepel moet een ketting zijn? ik doe er om de 2 keer rijden van een half uur kettingspray aan als ik nu de ketting pak en buig die om hoog dan blijft die staan moet dat of mag die iets soepeler al vast bedankt
ow jha sorry was ik er vergeten bij te zetten eerst met de staal borstel goed overde ketting en dan in sprayen met ketting spray (na het rijden als die een beetje warm is )
mattijs112 schreef:ow jha sorry was ik er vergeten bij te zetten eerst met de staal borstel goed overde ketting en dan in sprayen met ketting spray (na het rijden als die een beetje warm is )
Nooit staalborstel gebruiken, de o-ringen gaan kapot gaan !
onder spanning moet er 2 vingers speling zijn
en als ik men ketting afregel laat ik altijd iemand op mijn quad zitten .
wand als je erop zit spand die zich op.
craemertje schreef:onder spanning moet er 2 vingers speling zijn
en als ik men ketting afregel laat ik altijd iemand op mijn quad zitten .
wand als je erop zit spand die zich op.
hardcorechaam schreef:met de luchtspuit er over en dan insprayen met wd-40
Met de luchtspuit heb je juist kans dat het vuil tussen de o-ringen e.d. komt, lijkt me niet de bedoeling. Ik maak hem schoon met WD-40 en een kwastje. En smeer hem ook met WD-40