Pagina 1 van 1

Linhai hytrack

Geplaatst: di 27 jun, 2006 19:32
door jokri
Hallo,

Ik ben sinds enkele dagen de 'trotse' bezitter van een Linhai Quad, hytrack van 2004.

Er zijn enkele probleempjes:
- de claxon werkt niet (ik heb hier al op het forum rond gekeken, maar ik krijg het niet in orde)
- de kilometerteller vertoont storigen
- bij het achteruit rijden, schokt of stottert hij, hij kan dus niet volle gas achteruit, precies of hij krijgt maar met beetjes naft.

Wie kan me helpen?
Iemand uit de buurt van Merksem of Laakdal, is altijd handig!
Indien ik bij iemand kan langsgaan die de problemen kan oplossen, ben ik natuurlijk altijd bereid hiervoor te betalen

Laat maar snel iets weten :duimhoog:


Groetjes,
Kris
jochemskris@hotmail.com

Re: Linhai hytrack

Geplaatst: di 27 jun, 2006 19:34
door AlfA
jokri schreef: - bij het achteruit rijden, schokt of stottert hij, hij kan dus niet volle gas achteruit, precies of hij krijgt maar met beetjes naft.
Dat is vrij normaal denk ik, bij de meeste quads zit er op de achteruit een begrenzer, die zorgt ervoor dat je maar op 't gemak achteruit kan rijden.

Geplaatst: di 27 jun, 2006 20:42
door jokri
Volgens mij ging het in het begin toch beter, dit is volgens mij niet echt normaal, ik kan zelfs geen borduur (van voetpad bijvoorbeeld) achteruit oprijden..