Pagina 1 van 2

Geen power bij gas geven

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 00:14
door bosjesman85
Van de 1 op het andere moment was de power weg. Hij loopt heel rustig (stapvoets), maar bij gas geven rijdt hij niet hard weg. Hij heeft de neiging om uit te slaan als je het gas vol in drukt.
Heeft iemand een idee wat dit kan zijn?

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 00:22
door the dogg raptor
cabrateur mss eens proper maken. kan al veel doen. :D

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 00:24
door bosjesman85
the dogg raptor schreef:cabrateur mss eens proper maken. kan al veel doen. :D

Denk je dan aan de sproeier?

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 00:37
door JohnBeton
Luchtfilter en carburator zijn de eerste dingen die ik zou nakijken.
Luchtfilter kan je makkelijk proper maken en terug insmeren met luchtfilter olie.
Om de carburator te kuizen moet je de sproeiers proper maken en de vlotterkamer eens mooi uitblazen.

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 00:43
door bosjesman85
JohnBeton schreef:Luchtfilter en carburator zijn de eerste dingen die ik zou nakijken.
Luchtfilter kan je makkelijk proper maken en terug insmeren met luchtfilter olie.
Om de carburator te kuizen moet je de sproeiers proper maken en de vlotterkamer eens mooi uitblazen.
Thx Voor de hulp! De carburateur, hoe kan je die het beste schoonmaken? Beetje wasbenzine kan geen kwaad?

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 06:29
door wally
het beste om een carb te reinigen is een ultrasoonbadje. anders een potje tunap of wijns.

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 07:49
door Robby
toevallig de begrenzer van de parkeeerrem ofzo die opstaat of blijft hangen?
chek die eerst.
carbu kuisen kan je simpel in een bakje met wat goede ontvetter.

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 08:33
door Ralph
TORS kan inderdaad ook van dat soort problemen geven, om wat voor quad gaat het?

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 09:42
door bosjesman85
Edited: Quoten is niet nodig hierbij, let hier op graag!

Nouu naar mijn weten is hij merkloos, het is een 150cc - automaat. Die handrem heeft hij in de vorm van de rem die ja indrukt en hem vastzet met een pinnetje. Ik zal straks eerst de carburateur schoonmaken en kijken wat er gebeurt. Daarna probeer ik het luchtfilter (of benzinefilter misschien?) en zien of dit iets opbrengt.

Hij stond een tijdje stil en toen ik hem startte, toen deed hij het weer heel even. Het enige wat ik kon bedenken was dat de carburateur weer even vol zat, waardoor die 'm weer leeg kon rijden.

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 10:29
door Ralph
Het luchtfilter lijkt mij makkelijker om mee te beginnen, maar het kan nooit kwaad om ze beide te reinigen.

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 12:16
door SlOoT
Wij hebben hetzelfde ooit eens gehad met onze merkloze 150cc automaat. Toen was er een vacuum slangetje van de carb los gegaan. De carb werkt namelijk doormiddel van vacuum die de gasschuif omhoog trekt. Er gaat een slangetje vanaf de bovenkant van de carb naar het inlaat spruitstuk op de motor, op die manier wordt er een vacuum gemaakt.

Er zitten 1 gasklep in de carb en 1 gasschuif. Met je gashendel draai je de gasklep open, op die manier krijgt de motor meer lucht en gaat hij meer toeren draaien, als hij meer toeren gaat draaien dan gaat door de vacuum de gasschuif vaker omhoog/omlaag en dan krijgt hij dus ook de benodigde benzine.

Dus als dat vacuum slangetje eraf is dan gaat de gasschuif niet meer omhoog en krijgt hij niet voldoende benzine met als gevolg dat hij wel start, maar zodra gas geeft dat ie dan dus afslaat.

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 13:38
door Robby
kan dit inderdaad ook zijn of het membraam van da vacuumschuif die stuk is...

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 13:44
door bosjesman85
Allemaal bedankt, ik ga vanavond de sproeier schoonmaken en kijken wat er gebeurt (en de luchtfilter even), als dit het probleem niet verhelpt dan ga ik kijken of er iets met het slangetje aan de hand is. Er is namelijk nog iets wat ik net opgemerkt heb, er zit onderin ergens een gat, maar het lijkt erop als die er al een tijdje zit, er zit nml viezigheid in. Dit zou dus niet mijn probleem verklaren (deze zat er waaschijnlijk al in toen ik 'm kocht). Als hij echt niet lopen gaat, kan ik eens een foto er van maken, misschien dat iemand weet hoe dat onderdeel heet en of het erg is.

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 13:51
door Ralph
Niet zo veel quoten a.u.b., maakt het niet duidelijker.

Geplaatst: vr 05 jan, 2007 20:43
door gutte
Heb dit ook eens gehad ik had toen door een megagrote plas gereden en er stond zo'n 3 cm water in men luchtfilterhuis :hot: