Pagina 1 van 1

Hoeveel volt uit onsteking bij blaster

Geplaatst: ma 29 jan, 2007 18:57
door OpticalNicolas
Hallo, nu wil ik men electriciteit 'net' is uitmeten, maar hoeveel volt komt er uit de onsteking, (generator)?

Alvast bedankt :buig:

Geplaatst: ma 29 jan, 2007 20:39
door Ralph
Je moet meten uit de voltage-regulator, daar zou ongeveer 12 volt uit moeten komen.

Geplaatst: ma 29 jan, 2007 20:54
door Sharky #3
Ik dacht 6 Volt...

niet?

Geplaatst: ma 29 jan, 2007 21:06
door OpticalNicolas
ow :? :p , dus ik meet vanuit de volt regulator alles eens uit, dus daar is het 'startpunt' dan?, ik dacht vanuit de ontsteking te gaan

Geplaatst: ma 29 jan, 2007 21:29
door Ralph
Nee een quad is 12 volt, zoals vrijwel alle voertuigen natuurlijk. Ik bedenk me net dat ik het verkeerd zeg, je moet de + draad vanuit de spoel/generator aansluiten op de voltage regulator en dan moet daar 12 volt op staan, dus de spanning kun je weer aftakken vanaf datzelfde draad (oranje of geel dacht ik). Maar je kunt het ook allemaal zien in het werkplaatshandboek.

Geplaatst: ma 29 jan, 2007 21:36
door OpticalNicolas
ow :afgestudeerd: zou het dan ook kunnen om gewoon het hele boeltje op tafel te leggen en waar de spoel opkomt de plus te zoeken aansleuten en de min dan ook?

Geplaatst: ma 29 jan, 2007 21:43
door Ralph
Ik snap niet helemaal wat je bedoelt. Maar in het werkplaatshandboek kun je zien waar elk draad voor is.

Geplaatst: ma 29 jan, 2007 21:44
door OpticalNicolas
ik bedoel een baterij dan als ontsteking te gebruiken en dan alles testen of alles nog deftig werkt, lamp, bobijn,...

Geplaatst: ma 29 jan, 2007 21:47
door wally
volgens mij is het 14 volt, die gaat naar je spanningregelaar en maakt daar 12v continue van.

Geplaatst: ma 29 jan, 2007 22:00
door Ralph
Dat zou best kunnen dat het 14 volt is, het zal ook wel een beetje variëren. Als ik jou was zou ik eerst alle bedrading weer terug zetten en dan gaan meten of alles klopt.

Geplaatst: ma 29 jan, 2007 22:03
door OpticalNicolas
ja maar dan zit ik met het probleem dat alles op elkaar is gedrukt :mrgreen:
ik wil vooral het olievlotertje en lampje meten, en ook achetrlicht., maar zal me woensdag is mee bezig houden, zal hier neerzetten wat niet lukt :mrgreen: :oops:

Geplaatst: ma 29 jan, 2007 22:25
door Ralph
Dat olie systeem kun je er beter af gooien en wat wil je meten aan het achterlicht?

Geplaatst: di 30 jan, 2007 16:36
door OpticalNicolas
er zit juist nieuw oliepompje en op en in :p
men achetrlicht werkte niet toen ik men lichte oplij, mischien is het lampje kaopt, maar heb er even naar gezien en de wolfram was niet doorgebroken.
ook je swith aan je stuur waar je je lichten enzo opzet, die lichten werken maar op 1stand, da andere 2de stant werken niet. :p

Geplaatst: di 30 jan, 2007 18:34
door Ralph
Daar is een multimeter voor. Er kan wel een nieuw pompje in zitten, maar dat zegt niks, van mij mag je het proberen maak ik zou het er niet op wagen.