Pagina 1 van 1

ijs uit carburato

Geplaatst: do 08 mar, 2007 20:02
door OpticalNicolas
Hallo,

Daarstax kijk ik is naar men quad, en zie ik onder het darmpje van de overloopp van de carburator (aan de onderkant) benzine liggen.
en nou kijk ik naar het darmpje en hang daar ijs aan :shock:
wat zou dit kunnen zijn?

Mvg, Nicolas

Geplaatst: do 08 mar, 2007 20:07
door FUBAR
Bevrozen water :shock: Sorry, ik kon het niet laten... :wink:

Geplaatst: do 08 mar, 2007 20:22
door Charger69
:shock: een bezine ijsje :shock: :lol:

Geplaatst: do 08 mar, 2007 20:22
door SlOoT
ijs ? :shock: Het vriest toch helemaal niet meer ?

Is het niet iets anders misschien ?

Geplaatst: do 08 mar, 2007 20:27
door OpticalNicolas
ja, ik vind het ook raar, het was egt IJS, me pa stond ernaast en die verklaarde me ook zot :p en tog was het ijs want ik nam het vast en het was ijskoud en het smelte dan.

Geplaatst: do 08 mar, 2007 20:32
door Ralph
Was dat net nadat de motor gelopen had? Is mogelijk.

Geplaatst: do 08 mar, 2007 20:34
door OpticalNicolas
nee hij heeft al hele week stilgestaan, allouwel ik heb em wel 5seconden doen draaien.

Geplaatst: do 08 mar, 2007 20:52
door Yamaha Grizzly 700
ik heb dat ook plots met me spartamet een keer gehad, het hele slangetje was bevroren en gleed van het tankje af en het vriesde niet eens :?

Geplaatst: vr 09 mar, 2007 04:30
door wally
komt door de luchtsnelheid van de aanvoer van zuurstof. zo hoor je wel eens van mensen dat ze bevroren carbs hebben. Oplossing is een 21 watt lampje in je airbox. Waarom denk je dat bijv aprillia zijn koelvloeistof ook door de carbs te laten lopen? succes

Geplaatst: vr 09 mar, 2007 07:36
door mikebike
Wat voor smaak was het?vanille?,dan wil ik die quad wel van je hebben :p
Nee gein,maar als je quad al een week stil stond(niet liep)dan ben je rijp voor een inrichting,maar als die idd gelopen heeft,dan zou het kunnen..als benzine verdampt(of een andere vloeistof) dan onttrekt het warmte uit de omgevingslucht..bevroren carburateurs komen ook voor boven de 0 graden(tussen de 3 en 7 graden ongeveer)dan wordt die zo koud door het verdampen,dat de waterdamp bevriest in de carburateur :shock: ..was mij een keer gebeurt met mijn Ducati op de snelweg naar een poos met de zelfde snelheid gereden te hebben(gasschuif op dezelfde positie)dat die niet meer ging zakken naar het gas dichtdraaien :shock: ,niet grappig..toen ook maar een set Kheihin carbs gekocht met vlakke gasschuif,probleem opgelost.

Geplaatst: vr 09 mar, 2007 16:48
door OpticalNicolas
hmmm, maar kan dit dan egt kwaad, dat ie wat benzine drupt, dat kan me nie schelen, maar het is dat ijs dat er aan hing, en hij had maar 5seconden gedraaid.

Geplaatst: vr 09 mar, 2007 20:57
door klf300
ook gehad met de brommer, tank was gevalle, gevolg: hele dop onder het 'soort' ijs :chagarijn: