als je er iets van weet, let me know !
http://www.kapaza.be/Motoren/Quads_trik ... _takt.html







idd van een dr 500 maar dan moet ik gewoon het chasis nr. er uitslijpen en ander nr's in klopen en dan is dat in orde , het is tenslotte ook een honda blok dus ...JohnBeton schreef:Quadzilla's bestaan niet met papieren, zijn nooit met papieren gemaakt, en je kan er geen papieren voor krijgen, tenzij via keuring als alleenstaandgeval of mits wat geluk TUV keuring.
Geloof me, ik heb alle instanties aangesproken om mijn zilla in te schrijven, en onder de 1500 euro heb je geen officiele papieren, en dat is enkel voor keuringen, dus exclusief alle materiaal om hem in orde te zetten.
Op kapaza staat dat hij bouwjaar '81 is, en dat kan ook niet, hij is van '88 of '89. De papieren die erbij zijn, zijn waarschijnlijk van een DR500 van 1981. Dus valse papieren.
