Pagina 1 van 1

banden

Geplaatst: zo 04 apr, 2004 22:55
door fterbraak
hallo, ik ga een tweedehandse 50cc quad kopen om er mee op de weg mee te rijden. Maar nu wil ik weten hoe je ziet of een bandenprofiel een goede wegligging heeft om op de weg(natuurlijk wil ik ook een goede weggliging hebben als het regent) te rijden?
Bedankt

Geplaatst: zo 04 apr, 2004 23:09
door Robby
Het beste is er dan is mee te rijden als het geregent heeft. Er zijn merken waarvan specificaties zijn van de banden en waarvan je weet hoe ze reageren op de baan, maar aan je profiel kan je aleen zien of het een straatband is of een crossband, baanprofiel zal zowiezo meer grip hebben op de baan, maar of ie veel griep heeft in de regen??? Hangt echt alemaal af van soort tot soort band en ook de soort rubber die er gebruikt is. Meestal word op 50cc unnilli duro gestoken, ik weet hiervan geen specificaties.
Groetjes Robby

Geplaatst: zo 04 apr, 2004 23:42
door Rik350
OP 50 cc zit hele kleine maat die zijn niet zoveel verschillende van te krijgen idd meestal die duro met vierkante blokjes erop.

Geplaatst: zo 04 apr, 2004 23:47
door Robby
nee driehoekige die in elkaar passen die volle :lol: :lol: :lol:

Geplaatst: do 08 apr, 2004 15:44
door QENNY
Kent iemand de "trailbreaker" van mc Creary?http://www.tiresunlimited.com/mccreary_ ... er_atv.htm
Lijkt me een prima off road band/
Kan iemand dit leveren of iets zinnigs over zeggen.

Groetjes QENNY

Geplaatst: do 08 apr, 2004 16:20
door Teunie
Vlakke banden zijn beter voor op hard terrein want schuiven beter.