Pagina 1 van 1
Led kniperlichten
Geplaatst: ma 31 dec, 2007 08:18
door fastrogeke
hoi.ik heb een vraagje aan de mensen die Ledknipperlicten op hun quad hebben.ik heb op mijn raptor 700 voor Led knipperlichten en achter een Led achterlicht met geintregeerde Led knipperlichten.als de quad stationeer loopt knipperen de Leds op normale snelheid,maar als ik gas geef stijgt de knippersnelheid. ze knipperen dan zo snel dat het lijkt of ze blijven branden. zou dit komen door de stijgende laadspanning?deze heb ik gemeten, maar is gewoon 13 a 13,5 volt bij verhoogd stationeer toerental(wat duidt dat mijn spannigsregelaar niet defect is). dit is niet zelf aangesloten maar door de dealer waar de quad gekocht is. deze heeft daar 2 normale gloeilampen tussen gezet, omdat volgens hun de Ledknipperlichten defect zouden raken door de laadspanning.zijn er meerdere mensen die dit hebben?of hebben jullie er een weerstand tussen?en hoe hebben jullie ze angesloten?
MvG fastrogeke
Geplaatst: ma 31 dec, 2007 09:29
door PeRReWePS
Bij LED achter/remlichten hoeft er geen weerstand tussen. bij Knipperlichten moet er altijd een weerstand tussen.
Dit is in iedergeval bij mij zo aangesloten en no problemos

Geplaatst: ma 31 dec, 2007 11:10
door DaZoe
moet zeker en vast een weerstand tussen
dat zeiden ze me in quadcentrale ook toen ik er wou gaan kopen + bij het achterlicht met geintegreerde pinkers (led's) heb ik ook 2 weerstanden tussensteken .
daar zit dus je probleem

Geplaatst: ma 31 dec, 2007 11:48
door Charger69
Heb je ook een relais gebruikt die speciaal voor LED knipperlichten is ? Er is namelijk een verschil tussen een relais voor gewone gloeilampen en LED lampjes.
Geplaatst: ma 31 dec, 2007 12:02
door DaZoe

dat was het !
het is
niet de weerstand maar het relais dat ze me zeiden in quadcentrale .
dat zal het wel zijn charger

Geplaatst: ma 31 dec, 2007 15:19
door fastrogeke
thx voor de snelle reacties.durf niet te zeggen wat voor relais er tussen zit.zal binnekort eens een foto maken.maar dat zal wel ff gaan duren.heb vandaag de 450 uit elkaar gehaald om het frame te laten poedercoaten en de nieuwe MODS te monteren als het frame en de motor klaar is.dus het zal iets worden voor de momenten dat ik niet aan de 450 verder kan.
MvG fastrogeke
Geplaatst: di 01 jan, 2008 14:13
door LeOke
je kan van hella een regelbare pinkdoos (relais) kopen. ik denk dat dit de oplossing zal geven!
Geplaatst: di 08 jan, 2008 21:34
door Rocky
Je kan natuurlijk ook een pinkerdoos bij een autosloop halen, en daar het reed-contact van overbruggen. Zo is de knippersnelheid onafhankelijk van de belasting.
Ik heb er ook zo eentje op mijn BF750