Pagina 1 van 6

yfz 450 projectje

Geplaatst: di 01 jan, 2008 23:06
door fastrogeke
hoi.na lang denken hebben we besloten om hier ook maar eens een tuningprojectje te openen.aangezien we de 450 eens grondig gaan onderhouden en nog wat MODS gaan monteren.
aangezien de quad al is voorzien van aardig wat MODS zoals:
vls stuur
housser verlengde stuurstang
Ton Maessen armen
stalen remleidingen
DRD uitlaat
twin-air filter
off set velgen met duro's achter en cheng-sing voorbanden
lonestar achteras
reiger voorveren
reiger stuurdemper
extreme nerfbar
axp frame guards
Afbeelding
Afbeelding

de planne zijn dat het frame zwart gepoedercoat wordt.
verder wordt de motor grondig nagezien en krijgt een nieuwe zuiger-koppelingsplaten-de nokkenas mod en een pro-tech moflow luchtfilterdeksel
ook wordt er een Ton Maessen achterbrug-technoflex voor en achterveer en een nieuwe Van Hasselt uitlaat gemonteerd.
gisteren(oudjaarsdag)zijn we begonnen de quad uit elkaar te halen en dat verliep goed en zonder problemen.
hieronder volgen wat foto's met de 700 op de achtergrond
Afbeelding
Afbeelding
dit was het resultaat na zo'n 4 uurtjes sleutelen
Afbeelding
morgen wordt de motor eruit gehaald en weggebracht.deze gaan we uit tijdgebrek en we weer zo snel mogelijk willen crossen uitbesteden.
dit is het voorlopig ff.meer foto's volgen

Geplaatst: di 01 jan, 2008 23:37
door BULLET-PROOF
Hey Roger , jullie zijn goed bezig , het was al een mooie quad , maar nu gaat die super uitzien . :wink: :duimhoog: Volg ik met plezier :wink: :duimhoog:

Geplaatst: di 01 jan, 2008 23:49
door z400_racer
ben zeer benieuwd naar de rest :applaus:
acht waar goe bezeg! en je quad zag er al spr uit :duimhoog:
succes met je project,ga ik zeker volgen :rock:

Geplaatst: di 01 jan, 2008 23:52
door de_jerre
machtige quad :shock: :shock: zo moge er meer projectjes zijn zenne :knikduim:
uwe quad zen voorlichten zijn wel machtig, hoewel hij scheel kijkt :lol:

Geplaatst: di 01 jan, 2008 23:56
door z400_racer
de_jerre schreef:machtige quad :shock: :shock: zo moge er meer projectjes zijn zenne :knikduim:
uwe quad zen voorlichten zijn wel machtig, hoewel hij scheel kijkt :lol:
heeft idd iets speciaals :crossercool: zelf ni opgemerkt natuurlek:p :punk:

Geplaatst: wo 02 jan, 2008 00:02
door fastrogeke
de_jerre schreef:machtige quad :shock: :shock: zo moge er meer projectjes zijn zenne :knikduim:
uwe quad zen voorlichten zijn wel machtig, hoewel hij scheel kijkt :lol:
af een toe een beetje scheel kijken mag toch? :lol:
de voorlampen komen er nu niet meer op,anders krijg ik het piggybag of reservoir(hoe je het ook mag noemen)van de achterveer er niet op gemonteerd

Geplaatst: wo 02 jan, 2008 00:18
door airwolf
dit gaat een schoon projectej worden! :wink:

Geplaatst: wo 02 jan, 2008 00:54
door Charger69
Ha Roger ROEPI ROEPI.

Ge zijt weer deftig werk aan het verrichten aan die super quad :knikduim: . Zoals ik jou ken gaat dat weer super in orde komen en ik zal dit project daarom ook zeer graag volgen :buig:

Geplaatst: wo 02 jan, 2008 15:18
door Tramonto
Idd prachtig project :duimhoog:

Geplaatst: wo 02 jan, 2008 15:21
door Haagje
weer een leuk project om te volgen :knikduim:

Geplaatst: wo 02 jan, 2008 16:04
door L crosser
schoon projecje ga k zekr volgen :duimhoog:

Geplaatst: wo 02 jan, 2008 16:07
door s.michiel
ferm machine vraagje wat voor merk uitlaat is dat

Geplaatst: wo 02 jan, 2008 16:11
door mx jake
er staat met grote letters DR D op
dus het zal wel een DR D zijn

Geplaatst: wo 02 jan, 2008 21:01
door fastrogeke
s.michiel schreef:ferm machine vraagje wat voor merk uitlaat is dat
is inderdaad zoals mx jake zei een DRD uitlaat.dat is een oudere foto.nu is de sticker erop half weg gebrand.de uitlaat gaat nu vervangen worden door een van hasselt uitlaat.eens kijken hoe hij dan loopt.
vandaag hebben we het motorblok naar Ton Maessen gebracht voor een grondige inspectie en onderhoudsbeurt.de zuiger en de koppelingsplaten worden vervangen.verder wordt de krukas en drijfstang gecontroleerd en wordt de nokkenas mod gedaan.
ook hebben we vandaag een skidplaat en een pro-tech moflow luchtfilterdeksel gekocht.verder nieuwe lagers en keerringen besteld voor de achterbrug.was wel nodig,want ze zaten muurvast.vandaag ook maar besloten om de goldspeed nerfbar met verlaagde voetsteunen te laten coaten.deze hadden we laatst gekocht.ik hoop dat de TM radiateur beschermer ook nog op tijd binnenkomt,dan kan die ook meteen mee gecoat worden.foto's volgen nog.zal morgen ff foto's maken van het spul wat wordt gecoat
mvg fastrogeke

Geplaatst: zo 06 jan, 2008 12:20
door fastrogeke
hoi.hier weer een nieuwe update.het grote poetsbal is begonnen. alle onderdelen worden grondig schoongemaakt en daar waar nodig is worden deze vervangen. verder komen er voor en achter nieuwe remblokken op. gisteren is de TM radiateur beschermer binnengekomen,en is deze meteen schoonngemaakt en van nieuw gaas voorzien. we zijn nog aan het twijfelen of we de wheelhubs ook laten coaten. de lagers en de keeringen in de hubs zijn nog goed. dus hebben we eigenlijk geen zin om deze te verwijderen voor het coaten.(schijnt dat de keeringen kunnen smelten tijdens het droogproces). verder staan we op het punt de bligstar iron cross bumper te kopen en deze passend te maken voor de yfz (is van een ltz 400). gisteren hebben we ook de banden van de velgen gehaald.de velgen worden ook gecoat. hieronder volgen wat foto's van hoe het er nu voor staat. we proberen woensdag het frame weg te brengen voor het coaten.

URL=http://imageshack.us]Afbeelding[/URL]
Afbeelding
Afbeelding