Pagina 1 van 1

Gps trackings systeem.

Geplaatst: do 10 dec, 2009 17:45
door Haagje
Hoi,

Zijn er mensen die er rijden met een gps trackings systeem?

Want zo las ik net op L1 dat er een nederlands busje terug was gevonden in polen via gps tracking
http://www.l1.nl/L1NWS/_pid/links4/_rp_ ... age/1_1013

Aangezien ik mijn quadje niet graag zie verdwijnen en een of andere persoon er plezier van wil laten hebben met mijn verdiende centjes + moeite, tijd en ''herinneringen'' met de quad.

Ben ik op zoek naar mensen die dit zelf ook hebben.
En wat hun ervaring er mee is. Zoals het leeg trekken van de batterij enz. Tot hoever ze bereik hebben ( in gebouw enz )

Tevens zoek ik ook wat voorstellen voor een betaalbaar gps systeem. ( mogelijk met een abonnement ) Want een prepaid kaart verloopt meestal na 1 jaar...

Jullie mogen ook een PB sturen mochten jullie dit liever niet openbaar door willen geven.

Re: Gps trackings systeem.

Geplaatst: do 10 dec, 2009 19:10
door kees
Zodra die in een zeecontainer staan werken ze niet meer. En je hebt geen abbo nodig. Ze werken op accu en als je de accu afkoppeld, werken ze nog 4 dagen ofzo.

Re: Gps trackings systeem.

Geplaatst: do 10 dec, 2009 19:13
door Haagje
Oke,

Want ik zie vaker dat ze ook via sim kaart kunnen werken.

Tjaja ergens komt hij wel weer uit die container he :D
En vergeet niet dat je kunt zien waar hij het laatste is geweest.
Dat is het mooie van gps tracking :buig:

Re: Gps trackings systeem.

Geplaatst: do 10 dec, 2009 19:41
door Haagje
Nu kwam ik deze tegen wat me wel beviel op het eerste gezicht.

Maar wil er meer over te weten te komen over hoe en wat. En hoe nauwkeurig het apparaat is.
En of deze overal in de wereld werkt.

http://www.gadgetsdiscount.nl/Webwinkel ... iging.html

Prijs valt reuze mee.

Re: Gps trackings systeem.

Geplaatst: do 10 dec, 2009 20:04
door mx jake
ik heb zoiets in de bedrijfs auto
ze kunnen op 5 meter exakt zien waar de auto is
hoe hard je rijd
en ze kunnen hem zelfs uitschakelen op afstand

Re: Gps trackings systeem.

Geplaatst: do 10 dec, 2009 20:06
door kymcodriver
Hier staan er ook een aantal en het is niet zo ver om er achter te gaan ,zodat je wat uitgebreide info kan vragen .

http://www.gpsshop.be/zoeken/?query=gps+tracking" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Gps trackings systeem.

Geplaatst: do 10 dec, 2009 20:10
door Haagje
Dit zijn meer standaard gps apparaten voor tomtom enz. Alleen de eerste is er een maar die kan ik niet inbouwen.

Re: Gps trackings systeem.

Geplaatst: do 10 dec, 2009 20:19
door niko
In de "betere" wagens is dit inderdaad ingebouwd. Zo zijn er bepaalde modellen van wagens, waarbij de verzekeringen eisen dat je zoiets hebt. Is zoals een bepaald type van alarm dat je moet hebben bij bepaalde wagens. Zoals hierboven gezegd, worden die dan meestal in een container geladen, of in een ondergrondse parking ontmanteld en zo verder getransporteerd.

Dit gaat natuurlijk om vele centjes en ik weet niet als dit bij onze quadjes zo ver zou gaan. Je weet maar nooit natuurlijk, de dag van vandaag.

Re: Gps trackings systeem.

Geplaatst: do 10 dec, 2009 20:24
door bizzi
niko schreef:In de "betere" wagens is dit inderdaad ingebouwd. Zo zijn er bepaalde modellen van wagens, waarbij de verzekeringen eisen dat je zoiets hebt. Is zoals een bepaald type van alarm dat je moet hebben bij bepaalde wagens. Zoals hierboven gezegd, worden die dan meestal in een container geladen, of in een ondergrondse parking ontmanteld en zo verder getransporteerd.

Dit gaat natuurlijk om vele centjes en ik weet niet als dit bij onze quadjes zo ver zou gaan. Je weet maar nooit natuurlijk, de dag van vandaag.
ik zou ook zo'n systeem overwegen. Ik zou het echter meer zien als een 'eerste hulp' tegen eenvoudige dieven. Zeg maar: tegen de amateur die je machine plots ergens ziet staan. Tegen de echte profs is waarschijnlijk toch niet veel te beginnen.
Dat wil natuurlijk zeggen dat ik er ook geen honderden euros zal aan spenderen. Alle tips blijven welkom...

Re: Gps trackings systeem.

Geplaatst: do 10 dec, 2009 20:45
door Haagje
Indd Bizzi.

Een standaard goed alarm kost ook al gouw 100 euro. Dan leg ik die andere 100 graag bij als ik hem kan trace.

Het maakt niet uit of deze in de container gaat of niet. Zolang je maar weet waar die de container in is gegaan.

Want je zult vast merken wanneer hij weg is binnen een paar uur. ( en zoals ik kon lezen werkt hij ook als een soort alarm dat wanneer hij verplaatst wordt zonder enige reden dat hij dan een seintje geeft )

Re: Gps trackings systeem.

Geplaatst: do 10 dec, 2009 22:22
door Haagje
Dat is nog eens service :buig:

Persoon van de link wat ik stuurde heeft zich hier aangemeld en mij persoonlijk informatie gegeven :applaus:

Re: Gps trackings systeem.

Geplaatst: do 31 dec, 2009 12:05
door supermarcie
lijkt me inderdaad een prachtig toestel!

Heb je dit ondertussen gekocht?

Re: Gps trackings systeem.

Geplaatst: do 31 dec, 2009 12:21
door Haagje
Nop nog niet.
Ben het wel van plan.

Maar ik rij momenteel toch niet egt omdat de quad ff afgesteld moet worden.
Dus heb ik het toch nog niet nodig.

Ik zal wat laten weten wanneer ik het heb!