Pagina 1 van 1
testbank
Geplaatst: di 29 mar, 2011 10:33
door zati
Hoi,
Weet er iemand een testbank zijn in Limburg (BE) of zuid Limburg (NL).
Heb al veel plaatsen geprobeert maar tot nu toe enkel een testbank voor quads bij sf-tuning in hamont en doma racing in bilzen gevonden. sf-tuning kwam niet echt vertrouwbaar over, had een hele uitleg dat zijn testbank in een pand in nederland stond en dat hij daar enkel 's avonds naar toe kon. Bij doma racing weigeren ze hem af te stellen.
Re: testbank
Geplaatst: di 29 mar, 2011 15:24
door KrisZ400
In ben al een keer met Flipmode bij sf-tuning geweest. Toffe kerels.
Ze hebben sinds kort een vestiging in hamont maar de bank staat nog in nederland.
9april gaan we terug
Re: testbank
Geplaatst: di 29 mar, 2011 17:18
door mobydirk
ik ben bij sf-tuning op een evenement
ben er ook zeer over te spreken
sterkte
Re: testbank
Geplaatst: di 29 mar, 2011 18:54
door -Laurens-
waarom willen ze hem niet afstellen bij Doma? is er bij MCG-Racing ook niet een bank? kan zijn da k mij vergis
Re: testbank
Geplaatst: di 29 mar, 2011 19:14
door FLIPmode
Mcg heeft geen bank, die sturen hem zelf ook door maar daar kan je niet terecht als particulier(heb geprobeerd).
Sf is zeker wel betrouwbaar, is alleen een druk bezet man en je kan je afspraak beter op tijd maken. Zoals Kris al zei gaan we over een dikke week nog eens kijken of ik wat bijgeleerd heb

.

Als je sf dan nog niet vertrouwd is een autotestbank ook nog een optie, en die zijn er wel genoeg maar of ze quads doen?

Re: testbank
Geplaatst: di 29 mar, 2011 20:32
door zati
-Laurens- schreef:waarom willen ze hem niet afstellen bij Doma? is er bij MCG-Racing ook niet een bank? kan zijn da k mij vergis
Had 2 weken geleden met ene Mario bij Doma gebeld en zei dat het afstellen geen probleem was maar dat hij nieuwe software op de testbank aan het testen was en moesten binnen een week of 2 terugbellen, vandaag dus terug gebeld en had iemand anders aan telefoon maar die zei dat de testbank enkel voor het ontwikkelen van uitlaten word gebruikt en ze geen afstelling van motoren deden, hij wou me Mario ook niet doorgeven.
Re: testbank
Geplaatst: wo 30 mar, 2011 19:59
door FLIPmode
5 minuten daarna kreeg Mario ze over de kloten
Anders moet je de 9de naar Maarheze komen kan je het zelf zien en kan je nog kiezen of je voor sf-tuning gaat of niet.
Je ziet maar
