Pagina 1 van 1

Baan velgen ITP SS

Geplaatst: ma 19 mar, 2012 19:17
door kvf 400
hallo, :afgestudeerd:

In mijn zoektocht naar baanvelgen voor mijn suzuki ltz 400 kwam ik lang de ITP 112SS velgen maar ik zag dat er blijkbaar 2 soorten waren:
de Wide-versie
http://www.odtec.be/fiche.php?lg=nl&sea ... =676&lg=nl" onclick="window.open(this.href);return false;
de Machined-versie
http://www.odtec.be/fiche.php?lg=nl&sea ... =674&lg=nl" onclick="window.open(this.href);return false;

Mijn vraag is nu of iemand mij zou kunnen vertellen wat het verschil is tussen de 2 ? :?:
Of als je zelf nog mooie velgen kent voor een Z400 laat het mij dan zeker weten :D

Re: Baan velgen ITP SS

Geplaatst: di 20 mar, 2012 03:34
door Arx-17
De breete zie ik als enigste staan. Ben niet bekent met dit soort velgen dus iemand zal het nog voor me moeten bevestigen, maar Wide is een 10x10 velg terwijl machines een 10x8 is.

Re: Baan velgen ITP SS

Geplaatst: di 20 mar, 2012 15:11
door Ardjuh
Arx-17 schreef:De breete zie ik als enigste staan. Ben niet bekent met dit soort velgen dus iemand zal het nog voor me moeten bevestigen, maar Wide is een 10x10 velg terwijl machines een 10x8 is.
Je hebt ze genoeg gezien, zaten onder de raptor.. en ligt nog setje van in de stelling :D

Machines zou duiden op een uit massief gefreesde velg, maar denk niet dat dit zo is...