Pagina 1 van 1

Quad aanschaffen, hulp nodig.

Geplaatst: zo 19 jan, 2014 16:32
door Yassr
hallo

Ik ben Yasser en woon in ieper.
ik ben (gisteren) 19j geworden en ik ben al een lange tijd aan het twijfelen om mij een quad aan te schaffen. ik ben verliefd op het optrek geluid van een quad! ik krijg er kippenvel van!

Maar nu is het probleem wat zijn de beste quads omtrend het onderhoud prijs etc.. Het is juist om naar mijn werk te gaan of soms eens te crossen maar meestal op de baan.

ik heb hier al wat rond gelezen maar ik wil zekerheid dat ik geen 'brol' koop of constant kosten aan de quad heb.

alvast bedankt voor de info.
Yasser

Verstuurd vanaf mijn GT-I9505 met Tapatalk

Re: Quad aanschaffen, hulp nodig.

Geplaatst: ma 20 jan, 2014 21:59
door mc_ti
hallo en allereerst welkom op het forum

je hebt verschil in merken
A merken: suzuki, yamaha, honda, ktm, dit zijn de topklasse van quads (mss ergens een merk vergeten)
b merken : goes, smc, kymco deze merken of quad zijn goed maar je moet er al meer geluk bij hebben
c merken: Chinese goedkope brol hand vanaf houden

voor een voorbeeld te geven mijn vriendin rijd ook met een quad (yamaha warrior) deze is 20 jaar oud en rijd gelijk een nieuwe bmw ze kosten iets meer in aankoop maar als je een beetje onderhoud doet aan een quad heb je er voor je leven bijna plezier van

Re: Quad aanschaffen, hulp nodig.

Geplaatst: di 28 jan, 2014 18:39
door AC67
A merk aanvulling:Arctic Cat.

Verstuurd vanaf mijn GT-I9505 met Tapatalk

Re: Quad aanschaffen, hulp nodig.

Geplaatst: di 28 jan, 2014 19:03
door Bartjuh
dutchmoose schreef:A merk aanvulling:Arctic Cat.

Verstuurd vanaf mijn GT-I9505 met Tapatalk
Zo kunnen we nog wel doorgaan, zoals kawasaki of can-am ;)