Pagina 1 van 1

Tandwielen Kawasaki KFX400

Geplaatst: do 26 mei, 2016 16:23
door vlier
Hallo,

Ik heb een KAWASAKI KFX400. Ik heb Tandwiel 14T van voor en Tandwiel 40T van achter. Mijn topsnelheid bedraagt 110 km/h.

Als ik continu 90 of 100 km/h rij, zit ik dan te hoog in m'n toeren?

Om mijn topsnelheid te verhogen, welk tandwiel moet ik dan vervangen?

Met vriendelijke groet.

Re: Tandwielen Kawasaki KFX400

Geplaatst: do 26 mei, 2016 22:05
door xsbobo
of voor 1 tandje meer of achter twee tandjes minder zou ik mee beginnen. Hoeveel toeren draait ie nu? Je zou eens in je tech gegevens van je motortje kunnen opzoeken bij welk toerental je het meeste koppel hebt. Bij deze loopt ie het zuinigst en met de hoogste kracht. Hoe dichter je bij deze getal komt met de reissnelheid hoe beter. Maar dan zal je bij het optrekken zekers geen stoeptegels meer lostrekken, misschien moet je dan zelfs steppen om in gang te komen. :wink:

Re: Tandwielen Kawasaki KFX400

Geplaatst: vr 27 mei, 2016 08:02
door Jazzy
Als je 10 of 20 km/h onder je maximumsnelheid zit dan maak je over het algemeen inderdaad hoge toeren. Geen probleem voor een kort stukje maar niet handig als je echt langer wilt toeren. Het voortandwiel is het goedkoopst, daar zou ik dan ook mee beginnen.

Re: Tandwielen Kawasaki KFX400

Geplaatst: ma 30 mei, 2016 14:01
door yamahakoppel
1 tand vanvoor groter is maar een 5à6km/u winst dus zou direct een 16 steken vanvoor. die 40 is ook wel aan de grote kant weet niet wat voor banden je hebt steken en of je enkel op de weg rijd of ook af en toe gaat crossen

Re: Tandwielen Kawasaki KFX400

Geplaatst: di 31 mei, 2016 22:04
door vlier
Heb Maxxis Dirt banden.
Rij voornamelijk op de weg maar ook geregeld off road tochten.