Pagina 1 van 1

Yamaha raptor 350 project hulp..!

Geplaatst: za 14 jan, 2017 15:34
door BenjaminRaptor350
Hallo!!

Mijn naam is Benjamin, ben nieuw hier en niet heel erg bekend in de quad wereld.

Ik heb een poos geleden een quad op de kop getikt als winter project, alles werkte en de quad reed als een trein!

Nu was ik laatst even wezen offroad rijden en heb ik kortsluiting gehad in de kabelboom, gelukkig kon ik (optijd) wat kabels los trekken en was het vuurwerk afgelopen.

Heb de quad nu uit elkaar liggen en was van plan een nieuwe kabelboom te maken/kopen en vanaf 0 te beginnen. Alleen bleek dat de kabelboom die er op zit/zat nog meer lijkt op een bord spaghetti en er vrijwel niks orgineel meer is! Na veel meten en speculeren en proberen lukt het ons niet om een vonk te krijgen.. Nou hoop ik dat er via deze weg iemand is die ons kan helpen!
:buig:

Groeten Benjamin.

Re: Yamaha raptor 350 project hulp..!

Geplaatst: za 14 jan, 2017 17:13
door Jazzy
Als ik jou was zou ik een tweedehands originele kabelboom opscharrelen, die kun je vaak wel kopen via Ebay. Zoek hier het artikelnummer op http://www.boats.net/parts/search/Yamah ... parts.html en dan even rondzoeken.

Re: Yamaha raptor 350 project hulp..!

Geplaatst: za 14 jan, 2017 20:54
door BenjaminRaptor350
Bedankt! Zal ff kijken :D