Pagina 1 van 2
Weer een newbie vraagje over m'n raptor 660
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 12:32
door riddler71
Wel m'n quad is in rodage en heb nog maar een paar km's gedaan.
Als ik in eerste of tweede versnelling een klein beetje gas geef dan reageert hij niet onmiddelijk , als ik de gas iets meer indruk dan schiet hij ineens weg (dus dat zit wel snor
![Schater Lachen :lol:](./images/smilies/icon_schater.gif)
)
Alleen is mijn vraag , gaat dit over eens hij ingereden is,ligt dit aan het feit dat mijn cilinder 'zich nog aan het 'zetten' is ?
Greetzzzz
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 12:59
door Fré
is hij volledig standaard? geen nieuwe uitlaat of wat dan ook?
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 13:05
door Dutje#82
is normaal hij krijgt beetje teveel benzine omdat je nog aan het roderen bent daarom schiet hij niet direct weg !! omdat hij eerst alles moet verbranden tegen dat hij goed weg is!! gaat wel over de rodage is over als je begint te voelen dat hij meer power krijgt onderin dan is het ofgelopen !! dus ongeveer een 5-6 tank beurten dan naar de dealer gaan of zelf doen nieuwe olie nief olie filtertje en hupla je kunt gaan !!
PS: als je rodage afgelopen is haal een je uitlaat ervan en rij even een toertje zonder die uitlaat kan totaal geen kwaad maar de leer je de raptor power kennen ! doe dit wel waar nie veel mensen wonen het geluid is bijna niet te harden !!! maar trekt als een beest tot in 3de kan je hem kaarsrecht krijgen
![Knikkende Duivel :twisted:](./images/smilies/icon_devil_knik.gif)
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 13:19
door riddler71
Mercikes gasten
Ge weet wel hoe ge kunt stressen als ge iets nieuws hebt .
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 14:04
door Rik350
YFZ--Lover schreef:iPS: als je rodage afgelopen is haal een je uitlaat ervan en rij even een toertje zonder die uitlaat kan totaal geen kwaad maar de leer je de raptor power kennen ! doe dit wel waar nie veel mensen wonen het geluid is bijna niet te harden !!! maar trekt als een beest tot in 3de kan je hem kaarsrecht krijgen
![Knikkende Duivel :twisted:](./images/smilies/icon_devil_knik.gif)
echt om deze opmerking zou je gewoon gebanned moeten worden dit is echt de grootste f*ck*ng b*llsh*t die ik ooit heb gehoord. Als je het al in overweging zou willen nemen komt ie toch echt te arm te staan en dan loopt ie wel als een duivel maar wordt ie ook wel een beetje warm(lees roodgloeiende uitlaat tot aan vastlopers aan toe)
En het probleem van de topicstarter is denk ik ook dat ie gewoon iets te weinig gas geeft en de power van het beestje nog moet leren kennen. Gewoon rustig rijden voorlopig kan je machine wennen en jij ook. Olie + filter verversen na 5 benzinetanks is wel een goede tip
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 14:58
door Dutje#82
ow srry het was gwn een van mijn ondervindingen dat heb gehad terwijl ik met een raptor aant rijden was rijden zonder uitlaat !!!!
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 15:00
door Rik350
Is dus gewoon niet bepaald verstandig plus dat je alleen maar denkt dat je hard gaat door de ongelooflijke herrie
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 15:02
door Dutje#82
je denkt dat niet het is gwn zo !!!!
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 15:13
door Mestdagh Alexander
kan mss niet echt goed zijn,maar gaat dus echt wel werkelijk als een BOM!
![Schater Lachen :lol:](./images/smilies/icon_schater.gif)
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 16:17
door Robby
kvindt het te onozel vo op te antwoorden weet ge, yfz-lover fucked gewoon off makker, ge zit hier gans da forum te verzieken,heb er al met enkele personen over gepraat, je uitleg klopt niet, ge hebt geen reet verstand van alles wat met motoren te maken heeft en ge zit hier de grote jan uit te hangen. Ga wat nuttig doen met je leven maar blijf van quads af.
das mijn gedacht!
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 16:25
door wantjes #9
amen
![Rolling Eyes :roll:](./images/smilies/icon_roll.gif)
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 17:37
door Teunie
blast Racer AKA sdsracer schreef:kvindt het te onozel vo op te antwoorden weet ge, yfz-lover fucked gewoon off makker, ge zit hier gans da forum te verzieken,heb er al met enkele personen over gepraat, je uitleg klopt niet, ge hebt geen reet verstand van alles wat met motoren te maken heeft en ge zit hier de grote jan uit te hangen. Ga wat nuttig doen met je leven maar blijf van quads af.
das mijn gedacht!
Het is de taak van de overige forumgebruikers om iemand erop te wijzen dat hij geen gelijk heeft.
In dit geval YFZLover die nogal wat onzin uitkraamt.....
Ik ga reacties met foutieve informatie niet verwijderen, dat vind ik wat ver gaan. Maar een reactie op een dergelijk bericht (dus dat YFZLover het in dit geval fout heeft) is wel op zijn plaats.
Als je niet zeker bent van je gelijk over een bepaald onderwerp, post het dan aub niet, of geef aan dat je twijfelt, want anders ga je mensen verkeerde uitleg geven. Dit is zeker belangrijk bij een quad die nieuw is en in ingereden moet worden.
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 17:44
door Vyrena
Ja dat is ckers waar!
Dan kom je strax bij een dealer BIJVOORBEELD: ja waar heb je dat vandaan? ja van qfb.com. Nou lekker forum zal die gast dan zeggen.....
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 17:49
door Teunie
Juist, allemaal alert blijven, en als je iets ziet waarvan je denkt dat de gegevens niet kloppen, dan gewoon even aan de bel trekken.
We zijn er om van elkaar te leren, en sommige mensen zijn zo enthousiast dat ze meer vertellen dan ze weten, en die moeten een beetje bijgestuurd worden.
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 20:45
door riddler71
is idd volledig standard en geen ander uitlaat ofzo ...
is dit dan normaal ???