Pagina 1 van 2
Bandenkeuze
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 18:09
door willywortel
Hallo ,
Ik ga binnenkort de baan op met mijn z-400.
Ik had graag andere banden op mijn quad gestoken met douglas velgen.
Mijn vraag is nu of deze banden goed zijn voor op de weg, ik geloof dat razr of andere rap zullen verslijten op de weg ?
het gaat over deze banden,
Iemand ervaring met holeshot mxr op de baan ?
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 18:48
door Dutje#82
ja niet slecht ART of ITP velgen met goldspeed bandjes of ITP acunda's
PM no limit eens die had er nog liggen alsk mijniet vergis

Geplaatst: zo 12 dec, 2004 21:08
door No Limit W-tec
Ja maar voor YFZ, Raptor,... niet voor Z400. Mail me als je interesse hebt
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 21:13
door Hanzie
hmmmm
holeshots zou ik niet op de baan gebruiken, slijten echt HEEL snel... ik heb er 2keer mee op de baan gereden en je zag het al een beetje dus...
als je een meer allround band wil zou ik eerder gaan voor een razr of misschien zelfs die kenda klaw, fré zal je er wel meer over kunnen vertellen.
het ideale zou zijn een set baanbanden EN een set zandbanden (razr's ofzo). maar dat is mega prijzig.
baanbanden zijn echt een luxe als je ermee op de weg rijdt, zeker als je altijd met offroad banden hebt gereden maar je bent dan helaas beperkt tot enkel op de baan te rijden omdat je met die baanbanden niet echt offroad kunt gaan.
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 21:24
door willywortel
thx hanzie !
TJa , spijtig wel van die holeshots , ik vind ze heel mooi
ik dacht dat razr nog sneller slijt dan de holeshots?
Kenda claw , daar heb ik al veel positiefs over gehoord, maar ik vind ze persoonlijk niet zo mooi als razr en holeshot
Maar als ik wil crossen kan ik nogaltijd mijn huidige banden & velgen gebruiken hé
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 21:25
door KrisZ400
Ik heb razr banden liggen en die hebben ongeveer 1500km op de weg en je ziet bijne niet dat er mee gereden is.
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 21:30
door FOR FUN
Op mijne Z400 zitten Acunda baanbanden op,hebben al een goede 2000km achter de rug en ik denk dat ik er zeker nog 2000km en mischien nog wel meer mee kan doen.Mijn schoonbroer heeft op zijn Raptor ook baanbandjes steken maar ik weet het merk niet, maar de tekening is bijna hetzelfde als de mijn.
Geplaatst: zo 12 dec, 2004 21:35
door willywortel
thx !
Wie verkoopt er razr voor en achterbanden, die ze ook eventueel op douglas velgen kan monteren ?
Geplaatst: ma 13 dec, 2004 08:41
door No Limit W-tec
Ik zou geen Razr gebruiken op de baan. Slijt echt vlug naar mijn mening. Acunda banden slijten haast niet. Je kan er gemakkelijk een jaar of drie mee op de baan scheuren. Van al de mensen die ik Acunda heb verkocht heb ik nog niemand terug gezien voor vervanging.
Slechte banden voor de handelaars dus

Geplaatst: ma 13 dec, 2004 08:51
door Teunie
Razr slijt toch vrij snel op de weg, als je een quad hebt met redelijk wat power.
Had ze op mijn Blaster en toen sleten ze bijna niet, maar op mijn KFX zie ik ze toch verslijten op de baan.
Beste is zoals al gezegd, een set baanbanden en een set crossbanden.
Wil je allround dan zijn Razrs opzich niet slecht (alleen gaan dus niet zo verschrikkelijk lang mee achter) of de Kenda Klaw waar al veel positiefs over gezegd is.
Ik ben nu turf tamers achter aan het testen, lijken mij opzich vrij slijtvast op de baan maar heb nog niet veel km gemaakt dus daarvan houd ik jullie nog op de hoogte.
Geplaatst: ma 13 dec, 2004 11:12
door D*noter
Teunie schreef:Razr slijt toch vrij snel op de weg, als je een quad hebt met redelijk wat power.
Had ze op mijn Blaster en toen sleten ze bijna niet, maar op mijn KFX zie ik ze toch verslijten op de baan.
Beste is zoals al gezegd, een set baanbanden en een set crossbanden.
Wil je allround dan zijn Razrs opzich niet slecht (alleen gaan dus niet zo verschrikkelijk lang mee achter) of de Kenda Klaw waar al veel positiefs over gezegd is.
Ik ben nu turf tamers achter aan het testen, lijken mij opzich vrij slijtvast op de baan maar heb nog niet veel km gemaakt dus daarvan houd ik jullie nog op de hoogte.
Teunie,
Zijn dit dan die Titans van TT?
Willy, zoals je ziet, razr's slijten vlug é

Geplaatst: ma 13 dec, 2004 13:00
door peet #77
Moest het je intreseren ik heb nieuwe banden liggen goldspeed
voor op Z400 zaten er bij mij nieuw op toen ik hem kocht bij
de smet in waregem .
Heb er 250km mee gereden zoals NIEUW .
Je moet maar eens afkomen ik woon niet te ver Horebeke
tussen oudenaarde en brakel
Mobiel nummer 0475/43.08.94 (peter)
grtj
Geplaatst: ma 13 dec, 2004 19:41
door Dutje#82
tjah razr slijt wel vlug maar toch minder vlug als ene holeshot MXR

!! dusja !! anders gwn standaard banden
!!
Geplaatst: ma 13 dec, 2004 19:46
door Hanzie
holeshots slijten VEEL sneller dan razr!
Geplaatst: ma 13 dec, 2004 20:36
door Teunie
bansheeboy schreef:
Teunie,
Zijn dit dan die Titans van TT?
Willy, zoals je ziet, razr's slijten vlug é

Ja, Titan Turf Tamer.