stoere eekhoorn
Geplaatst: di 03 mei, 2005 17:53
is ooit een hele reportage over geweest. het kadert in een wetenschappelij onderzoek naar de nieuwsgierigheid van eekhoorns en andre beestjes.Blaster-boy schreef:hoelang zoude ze die getrainde hebbe![]()
een voorbeeld van een van die eekhoorns uit een tekenfilmpke (weet nie meer welk ma t'is van opt internet) die een leger aant traine zijn om de wereld te kunne overneme
peet schreef:is da hier een quad forum of iets anders![]()
![]()
mag toch ook eens kritiek hebben of nie soms aja nog iets het is wel leuk om eens te zienBlaster boy 13 schreef:peet schreef:is da hier een quad forum of iets anders![]()
![]()
hehe jonge toch
nu alleen nog met auston martin en lambo en al lere rijde en lere schiete en we hebbe een nieuw 00eikeltointjuh schreef:james bond is niet meer nodig.
nu alleen nog met auston martin en lambo en al lere rijde en lere schiete en we hebbe een nieuw 00eikelBlaster-boy schreef:tointjuh schreef:james bond is niet meer nodig.