Pagina 1 van 1
					
				stunt op KXR 250
				Geplaatst: di 05 jul, 2005 17:13
				door Sebastien
				dit filmke vind ik eigenlijk nog best goed is eens iets anders dan altijd die amerikaanse filmen. Het is van onze Franse buurmannen
http://delirquad.fr.st/videos/internet.wmv 
			 
			
					
				
				Geplaatst: di 05 jul, 2005 17:33
				door Sebastien
				Ik heb nog een filmke gevonden. niet speciaal maar er zijn er hier mss die dat graag zien 
http://www.citlink.net/~juveniletendenc ... ndwhat.WMV 
			 
			
					
				
				Geplaatst: wo 06 jul, 2005 21:25
				door MC_Orie
				Vet man, wat voor quad ist?
			 
			
					
				
				Geplaatst: wo 06 jul, 2005 21:39
				door Sebastien
				Dit is de kymco kxr 250. In frankrijk is dat super bekend.

 
			 
			
					
				
				Geplaatst: do 07 jul, 2005 12:35
				door tointjuh
				da 2de filmpje is van H&K films! die zijn altijd mooi 

 
			 
			
					
				
				Geplaatst: do 07 jul, 2005 13:51
				door Blaster-boy
				da eerste filmpke is knap vindk!
gelijk een van die kymco's een baar me wielekes aan da heb'k ook op skelter gezet , alsk nu hard achteruit rij en rem dan land die daarop en kank me voorkant rechtomhoog doorrijde
			 
			
					
				
				Geplaatst: do 07 jul, 2005 14:02
				door Sebastien
				Ma weet er iemand hoe dat liedje noemt van op de eerste video 
  
 
			 
			
					
				*
				Geplaatst: za 09 jul, 2005 21:13
				door blaster boy
				wa kost zo eentje 

 
			 
			
					
				
				Geplaatst: di 12 jul, 2005 16:48
				door timo
				de kymco kxr kost  5,352.00EUR 
goe machientje rij zelf met een kymco kxr 250  

 
			 
			
					
				
				Geplaatst: di 12 jul, 2005 20:30
				door Ivoman #7
				
			 
			
					
				
				Geplaatst: di 12 jul, 2005 20:34
				door Ivoman #7
				
			 
			
					
				
				Geplaatst: di 12 jul, 2005 20:35
				door timo
				ik heb medelijden met de quad 
 
weet iemand wat voor een quad dat is ??
 
			 
			
					
				
				Geplaatst: di 12 jul, 2005 22:15
				door Toine
				Kymco is bij onze zuiderburen zowat de best verkopende quad en sinds zijn intrede op de markt eerder een referentie geworden voor de gevestigde waarden, dan een zoveelste concurrent. Vorig jaar werd de KXR250 er uitgeroepen tot beste gehomologeerde quad van het jaar door het franse magazine "Le monde du Quad"
In frankrijk hebben ze zelfs een eigen kampioenschap: Kymco Quad Trophy.
Gelijkaardig aan de KXR250 is er de MXU250 die mechanisch identiek is, maar van uiterlijk eerder aanleunt bij de utilities.
Ik vond ze beide wat zwak accelereren (al deed de MXU het ietwat beter door een verbeterde uitlaatlijn). In lage toeren redelijk wat kracht en een topsnelheid van net geen 90km/u.
De schijfremmen presteren ook niet echt denderend, en na terreingebruik en het zien van wat modder neemt je best voldoende remweg in acht.
De ideale quad om kennis te maken met het wereldje en je eerste stapjes te zetten.
			 
			
					
				
				Geplaatst: di 12 jul, 2005 23:05
				door timo
				weet ik  
 
ik heb namelijk zelf een kymco kxr 250 maar mijn kxr haalt juist geen 90 maar hij is wel niet standaard ik heb er een wileyco uitlaat op staan een variokit en ook nog een carbu-kit 
wij zijn verdeler van kymco maar heb nog niet met een mxu gereden dus kan ik daar gen oordeel van geven 
maar wat vin jij de beste Toine de mxu of kxr 
groetjes timo
 
			 
			
					
				
				Geplaatst: wo 13 jul, 2005 00:11
				door Toine
				Daar de MXU en de KXR motorisch en qua ophanging/chassis identiek zijn liggen de verschillen niet erg uit elkaar.
Toen ik de MXU getest heb, lagen er Kenda Pathfinder bandjes op en deze presteerden aanzienlijk minder goed onroad dan de Kend Klaws van de KXR. Hierdoor stuurde de quad naar mijn aanvoelen ook zwaarder, dus dat was een minpuntje.
Daarnaast vind ik de MXU over de gehele lijn beter (bagagerek, lichten, ...). Qua looks vind ik hem knapper en de voetbeschermers maken dat je tijdens een kort ritje niet direkt vuil wordt. Handig als je de quad ook gebruikt om wat rond de kerk te rijden.
De KXR vind ik van motor niet krachtig genoeg om te spelen in het terrein, duurt te lang voor hij uit de startblokken wegkomt. De motor is dan weer wel geschikt om te cruisen met de MXU.
Als ik mocht kiezen de MXU. Kan alles wat de KXR kan en bied meer voordelen.