Pagina 1 van 2

heeft reiger long travel?

Geplaatst: zo 31 jul, 2005 15:05
door epix no-fear
goeie dag

ik ben voor mijn nieuwe project opzoek naar informatie over a-armen en vering.
nu zag ik dat reiger heel populair is hier op het forum dus ik vroeg me iets af.
ik wil mischien deliege a-armen steken met reiger vering ik weet aleen niet op ze van reiger longtravel hebben.
weet een van jullie of er van reiger lt veren te koop zijn?

Geplaatst: zo 31 jul, 2005 20:41
door Frank MB
Daar heb je niks aan als je geen longtravel armen hebt en deliege heeft geen longtravel armen. Dus heb je ook niks aan die veren.

Geplaatst: zo 31 jul, 2005 20:46
door epix no-fear
Frank MB schreef:Daar heb je niks aan als je geen longtravel armen hebt en deliege heeft geen longtravel armen. Dus heb je ook niks aan die veren.
ooow oke bedankt he :) srry voor deze domme fout

Geplaatst: zo 31 jul, 2005 20:55
door Frank MB
Maakt niet uit iedereen komt hier om te leren 8)

Geplaatst: zo 31 jul, 2005 21:08
door epix no-fear
maar hebben ze wel longtravel veren want anders koop ik gewoon een ander merk armen wel long travel :)

Geplaatst: di 02 aug, 2005 13:45
door Skicks
wat is longtravel?

Geplaatst: di 02 aug, 2005 15:13
door yamaha king
ton maessen heeft die veren en armen
voor meer info zal je is bij r rider of hanzie moeten zijn want die rijden er mee

Geplaatst: di 02 aug, 2005 15:37
door Olivier
die veren van hanzie zijn geen long travel veren!
die van mij wel!
we hebben dezelfde armen
grtz

Geplaatst: di 02 aug, 2005 16:09
door R rider
yamaha king schreef:ton maessen heeft die veren en armen
voor meer info zal je is bij r rider of hanzie moeten zijn want die rijden er mee
wij rijden met de gewone reigers die ton me ook heeft aangeraden, had zelfs de lt's besteld en heb de gewone gekregen en heb toen naar hem gebeld en heeft het me duidelijk uitgelegd waarom de gewone

Geplaatst: di 02 aug, 2005 16:21
door No Limit W-tec
Jullie doen allemaal alsof Ton heilig is.

De 9/10 van de Europese toppers rijden met Long Travel dus zal dit wel zijn redenen hebben.

Reiger kan je krijgen in LT tegen kleine meerprijs. Volgens mij heeft Maessen ofwel geen LT armen of nog een andere reden, vind het in elke geval zeer vreemd. Als je een beetje gezond verstand laat werken weet je toch dat hoe groter de veerweg is (hoe mee de veer in en uit kan veren) hoe beter. Wat is anders de reden dat die buggy's in Dakar zo vlot over de slechte stukken gaan ? Juist ja, omdat ze een veel langere veerweg hebben dan de 4x4's.

Zowel ik als Olivier rijden met LT en zijn er zeer tevreden over. Wie wil mag altijd eens met de mijne rijden om dat te komen testen.

Geplaatst: di 02 aug, 2005 19:33
door Sebastien
dus die LT zijn beter??

Geplaatst: di 02 aug, 2005 21:39
door Steffen
ik denk dat no limit yfz zijn standpunt wel hebben bewezen, ze zijn precies dus beter, vroeg me af, is de meerprijs zo een groot verschil?
greetz

Geplaatst: wo 03 aug, 2005 21:36
door Frank MB
Als longtravel goed gebruikt wordt is het beter, als het niet goed gebruikt wordt is standaard beter.

Geplaatst: wo 03 aug, 2005 22:02
door Sebastien
ah en hoe worden die dan goed gebruikt??

Geplaatst: wo 03 aug, 2005 22:05
door epix no-fear
Sebastien schreef:ah en hoe worden die dan goed gebruikt??

als je even na denkt weet je het antwoord als je hard neer komt heb jij dan liever een lange remweg naar beneden waar bij je langzaam word afgeremd of wil jij als je neerkomt voelen als of je op een blok beton neer komt aan jou de keus :)