Pagina 1 van 2
Verchromen
Geplaatst: di 23 aug, 2005 21:19
door Obsession
Weet er iemand een bedrijf waar ze verchromen en waar er goede prijs/kwaliteit is.
Het mag ook niet lang duren want het is voor onderdelen van scooters en da moet snel in orde zijn want die moet de baan op
Geplaatst: wo 24 aug, 2005 06:40
door masterg
Is hasselt is er een bedrijf dat dit doet.
Vleminckx noemt het.
Maar het is wel zeer duur.
Greetz
Geplaatst: wo 24 aug, 2005 10:11
door Mika
Ik weet niet welke onderdelen je wilt chromeren, maar ik laat velgen enzo liever polijsten. Heeft hetzelfde effect

Geplaatst: wo 24 aug, 2005 10:13
door Vincenzo
inderdaad en het grote voordeel van polijsten is dat ze niet mat worden als er een beetje zand doorgaat ze gaan alleen nog feller blinken
en in hasselt is het inderdaad Vleminckx maar da gebeurt door elektrolise daar is prachtig ma inderdaad er hangt een prijskaartje aan.
wat wil je laten doen dumbass?
Geplaatst: wo 24 aug, 2005 11:46
door Obsession
was inderdaad van plan mijn velgen te laten doen maar ook nog mijn stuur, rempotten en stuurplaat
Geplaatst: wo 24 aug, 2005 11:57
door doubletracing
ging mijn armen laten chromeren maar bij nader inzien kost het veel geld en wanneer je dan eens goed gaat gaan crossen en er vliegen stenen enzo tegen
heb ze dus gewoon in matzwart gelakt en ik kan er dan overgaan wanneer ik wil als er een stuk verf weg is.
Geplaatst: wo 24 aug, 2005 12:11
door Domi
waar kan dit polijsten gedaan worden in Limburg? Lijkt me wel interessant...
Geplaatst: wo 24 aug, 2005 12:16
door Obsession
doubletracing schreef:ging mijn armen laten chromeren maar bij nader inzien kost het veel geld en wanneer je dan eens goed gaat gaan crossen en er vliegen stenen enzo tegen
heb ze dus gewoon in matzwart gelakt en ik kan er dan overgaan wanneer ik wil als er een stuk verf weg is.
Ja maar het is niet om te crossen, het is gewoon voor weggebruik
Geplaatst: do 25 aug, 2005 10:10
door Ad
Bij men grizzly zijn er ook meerdere zaken gedaan, (chroom), maare dat is mega duur!! Enkel de voorbumper koste 245€ voor hemm in chroom te zetten en moet zeggen proper gedaan, maar hebben toch ook kleine nadelen.
Dan zijn de bagagerekken voor en achter ook gedaan aan 239€ p/stuk dus al ik het prijskaartje bekijk, het is zéér cool, maar "o" zo duur!!
Ach ja en de trekhaak ook + plaatje = 175€
Alles tesaam een kleine 900€
Dus voor je velgen zal je snel 300€ betalen!
Idd polijsten kan bij velgen ook een mooi effect geven. Kijk maar naar de ITP c-serie velgen, gepolijste versie

Geplaatst: do 25 aug, 2005 10:33
door No Limit W-tec
Chromeren blijft een dure zaak en niet geschikt voor veel offroad gebruik wegens snel roesten als er stukje afspringt door stenen en zo.
Beter polijsten van alu stukken.
Contacteer eens voorspoels, die doen zowel polijsten als chromeren. Als ik het goed voor heb rijdt de baas ook met een quad, of vroeger toch.
Hou ons op de hoogte ! Zou wel eens willen weten wat het kost om set velgen te polieren. Dan doe je eens per jaar je velgen binnen en is het weer bling bling voor lange tijd.
http://www.cromagevoorspoels.be/index.html
Geplaatst: do 25 aug, 2005 10:54
door Dutje#82
bv als ge uw bumper chroom wilt laat je hem beter polijsten ?
kost polijsten dan meer ?
greeetz
Geplaatst: do 25 aug, 2005 11:13
door Ivoman #7
banshee--lover schreef:bv als ge uw bumper chroom wilt laat je hem beter polijsten ?
beter om u portefeuille te beschermen, ja
banshee--lover schreef:kost polijsten dan meer ?
nee, lees nog ns
Geplaatst: do 25 aug, 2005 11:29
door Dutje#82
Ivoman schreef:banshee--lover schreef:bv als ge uw bumper chroom wilt laat je hem beter polijsten ?
beter om u portefeuille te beschermen, ja
banshee--lover schreef:kost polijsten dan meer ?
nee, lees nog ns
jah jong

ik verwacht een richtprijs met wat dat ongeveer kost !
grreeetz
Geplaatst: do 25 aug, 2005 11:33
door Ivoman #7
Zeg dan wat kost polijsten en niet kost het meer dan chromeren.
Rare jonges die romijnen.

Geplaatst: do 25 aug, 2005 11:38
door No Limit W-tec
Pak gewoon telefoon en bel
