Als je zo'n dingen tegenkomt moet je je geen zorgen maken. Dat wil zeggen dat ik een mod aan het installeren ben.Als ik dan op het forum ga kijken en ik krijg die 'error' dan zet ik de originele bestanden terug (zo werkt het forum weer) en herstel ik de fout.
Die error is eigenlijk niet echt een error, het is gewoon iets wat duidelijk maat waar de fout zit. Heel handig dus.
Als ik het herstelt heb zet ik de hersteldde bestanden terug en werkt de mod of niet.
Tot nu toe is het al overal gelukt.
En mocht het eens niet lukken dan komen de originele bestanden terug, is er niets aan de hand en is de mod voor de vuilbak, he.
Dus als je zo'n zaken nog eens tegenkomt. Gewoon even geduld hebben. Dan ben ik bezig de backups terug te plaatsen.
Mocht je ooit een "error' tegenkomen die je wekenlang tegenkomt op een bepaalde locatie op het forum. Dan mag je dat altijd melden.
Het gaat dan wel om iets dat je al een paar dagen ziet, he. Niet nu eens en na een 10 minuten niet meer.
Vyrena schreef:En nu doet alles het weer

Ook als ik inlog met inet explorer dan krijg ik bij gelezen topics toch nog te zien dat ik die niet gelezen heb, dus dat de quadjes oranje zijn. Ik gebruik nu dus Mozilla, maar inet krijg ik sneller opgestart.
Modzilla is sterker beveiligd. Daarmee.

Je zal het met dat moeten doen of met 30 pop-up met inet Expl per dag.
