Grijs kopen heb je met alles, jammer genoeg. Maar ik dacht dat in eerste instantie parallel import verboden was in België.
En dealers of importeurs hebben totaal geen slagkracht op politiek niveau. Ergens is het jammer, want als je dan iets koopt en er gebeurd iets weet je dat de dealers het voor je gaan oplossen. Maar als ze het nu doen, dan kan je beter je voertuig verkopen.
De verkoop van 2de hands quads is dan wel weer gestegen.
Wat ik van code groen weet is dat zij heel stil werken. Achter de schermen en als er iets bereikt wordt verkondigen ze het.
M.A.G. quad is nu op verzoek van de advocaten op low profile. Zodat de politici en de raad van state hun ding kunnen doen.
Maar dat heeft ons niet weerhouden een screening te organiseren voor iedereen. De resultaten en cijfers die daar zijn opgeschreven. Worden naar de overheid gestuurd. Zo krijgen ze een overzicht van hoeveel ongelukken er gebeurd zijn met quads, hoe de mensen er mee omgaan. Dat is goed voor hun statistieken. Dus M.A.G. Quad is wel degelijk bezig.
Het is jammer dat de mensen zich er niet overzetten dat het vanuit M.A.G. quad kwam. Want iedereen is welkom of je nu lid bent of niet. Er zijn enkele niet leden gekomen, die vonden het geweldig.
Met dit soort acties bereik je ook heel veel.