Ik heb het idee in een potje gestopt en ik laat het wat gisten en ik zal morgen met een voorstel komen
Ik vind de twee klasses inderdaad een goed idee!! Indien nodig kunnen we dit uitbreiden naar meerdere klasses!!
Ik ben nog aan het nadenken over het punten geven aan de quad! Ik zal eens kijken voor een rate-systeem. Want de creatievelingen onder jullie zullen wel iets kennen om het systeem te verkrachten en zichzelf heel veel punten te geven.
Maar ik vind het in ieder geval een schitterend idee!!
Teunie schreef:Is inderdaad een goed idee, maar ik veronderstel dat we dan eerst lid moeten worden.....
Neenee, we zouden het voor iedereen toelaten!! Het zou nogal zielig zijn om iemand van Noord-Nederland te verplichten om lid te worden terwijl hij toch geen enkele rit kan meerijden omdat het te ver af is! We moeten iedereen de kans geven vind ik persoonlijk. Op die manier zullen we de mooiste resultaten zien!
het is een leuk idee! maar als we nou elk plaatje wat je post een naam geeft (en post bij foto's). En iemand begint elke maand een poll met de namen van de foto's. Zo kan iedereen stemme en het word makkelijk bijgehouden. (het percentage).
Of willen jullie het op de vaste site zette?.. zoals quadclubnederland of modderberen.nl/be
Ik zou gaan voor een foto vd maand anders krijg je zo veel topics en op die foto zet je dan een mooie showquad of een mooie actie shot of een quadbabe en dan aan het einde vd maand een winnaar kiezen en die de volgende maand als header gebruiken ofzo
"Ride as if you'll live forever. Ride as if you'll die today."
"Ik houd niet zo van generaliseren dat doen belgen ook altijd zo"
Nog plannen? Moeten er zo stilaan wel eens aan beginnen lijkt me.
Als het binnen een maandje is doe ik in ieder geval de eerste ronde even niet mee. De boel ligt enigszins uit elkaar.