ik rij met een raptor700,
ik ben nog maar nieuw hier dus ook nog maar een beginneling in het quadrijden
En nu heb ik mss een stomme vraag maar met spoorverbreders is dit ook beter om offroad te rijden of is dit enkel beter op de baan
Spoorverbreders zijn de goedkoopste oplossing om je quad wat breder te maken.
Ik rij zelf ook met spoorverbreders op mn raptor zowel op de baan als om te crossen.
Ik heb er nooit problemen mee gehad. ook niet op een cross parcour
het maakt zeker een verschil. maar als je echt puur gaat crossen en grote jumps gaat pakken is dit echt niet aan te raden!
grtz
Sébastien
Raptor 700 =>veerhoezen,verlengde grabbar,Dobeck TFI,powermadd,goldspeed bumper,douglas red label,trailtech stuur+houder met logo,pro grip handvaten,pro armor radiator grill,tusk red polished tankdop,costum made warning labels,A-arm bescherming AXP...Mijn garage
patje en sebastien merci vr de snelle reacties
ik ben niet echt van plan om echt alleen puur te gaan crossen en grote jumps te maken dus er gaan wss spoorverbreders opkomen bij mij dan gaat hem toch wa stabieler liggen.
Ik heb ook spoorverbreders op mijn warrior 350. Het is een imens verschil!
Ik rij ook graag al eens offroad maar ook niet zo zwaar. Dus geen hoge sprongen enzo.
En tot hier toe nog nooit problemen gehad.
Wat verstaan jullie onder grote sprongen? Ik rijd 90% off-road en probeer ook op een parcours sprongen te maken. Ik zal hier alleen niet veel hoger dan 1m en 3-4m ver mee komen.