Toen ik m haalde was de go pro nog niet op de markt. En ik betaalde toen iets van 100 eurotjes ofzo. Maar dat is al jaren terug, ik geloof dat er tegenwoordig wel een betere versie bestaat.
kwaliteit kost geld de gopro HD hero vind ik persoonlijk wel één van de beste qua kwaliteit alleen de opname tijd met 1 batterij is aan de korte kant 4u zelfs al staat hij in standby nog maar 4u heb wel nog een 2de batterij maar nu hebben ze sinds vorig jaar ook extra batterijpac en lcd scherm moet mij dat eens bij bestellen
Groetjes Kris
garage.php?mode=view_vehicle&CID=536
garage.php?mode=view_vehicle&CID=537
voor zij die mij kennen proficiat,voor zij die mij niet kennen, is niet erg je mist niks
klinkt het niet, dan botst het !
Ik heb inmiddels ook dat LCD scherm voor de GoPro aangeschaft, echt een mooi ding en heel handig om snel je video's terug te kijken. Ook dat harnas pas binnengekregen, zeker een aanrader.