zit met een vraag die al op een of andere manier is gesteld, het volgende, ik rij met een Suzuki LTZ 400, met de originele velgen met tapbanden rijd hij goed (die hebben een omtrek van 1750mm ongeveer), maar heb nu terug mijn andere velgen met wegbanden gestoken(die hebben een omtrek van 1350mm) en zit al in 5de versnelling aan een snelheid van ongeveer 60 km/h en al redelijk op toeren. Heb men quad al binnen gedaan en gevraagd om aan te passen maar het is nog niet mijn goesting. Veel te hoog in toeren gaan en het gevoel hebben dat er versnellingen te kort op zitten.
Welke tandwielen moet ik nu eigenlijk plaatsen?
Welke verhouding licht er nu op?
Met andere woorden als je snel wilt gaan voor zo groot mogelijk en achter zo klein mogelijk
Wel kijken met welke verhouding die het beste trekt. Ik zou eerst een groter voortandwiel doen als dat niet veel uithaal achter een kleiner (voortandwiel is goedkoper dan achter)
Had: Yamaha Blaster
Nu: YFZ450 08
-verbrede achter as Dominator 2
-verbrede armen walsh
-reiger veren rondom
-reiger stuurdemper
-GYTR uitlaat
als ik het zo wat lees zitten de meeste baan mannen op 15/35
maar weet niet of je veel wisselt van banden maar ideaal voor beide denk niet dat dat bestaat
Groetjes Kris
garage.php?mode=view_vehicle&CID=536
garage.php?mode=view_vehicle&CID=537
voor zij die mij kennen proficiat,voor zij die mij niet kennen, is niet erg je mist niks
klinkt het niet, dan botst het !
Je moet ook oppassen dat je het aantal tanden van je achtertandwiel niet door dat van je voor tandwiel kunt delen, zoals 15 45 bijvoorbeeld. Dan vallen de tanden steeds in dezelfde schakels van je ketting
Heb gisteren mijn tandwiel aangepast. Heb nu 15 35 gelegd. En das idéaal zo, geen gekke toeren meer en rijd goed
Kan terug gaan
Nu zal ik waarschijnlijk niet zo vlug meer wisselen van wielen, achterste tandwiel veranderen en andere ketting.