Kan iemand mij helpen, ik weet dat er misschien al topics over bestaan maar geraak er zelf moeilijk aan uit...
Ik ben dus van plan om een Yamaha Raptor 700 15Kw te kopen tweedehands. De quad zelf heeft een motorkenteken.
Nu is mijn vraag wat moet ik doen om deze te besturen met mijn B rijbewijs?
Sommigen zeggen dat dit niet gaat, anderen zeggen dan weer van wel. Ben zelfs bij politiebureau geweest die zeggen dat het mag als het onder de 15 kw is en als ik dan naar verkeerspolitie bel zeggen dat dit alleen gaat als het onder de 125 cc is.
Kan iemand mij helpen aub en niet verwijzen naar andere topic want dat geeft niet echt een antwoord op mijn vraag spijtig genoeg

Dus herhaal het nog even, kan ik een quad van 15 kw besturen met B rijbewijs en die verzekerd is als motor. Of zijn er andere opties?
Alvast bedankt!