nog even het geheurgen opfrissen hoe de bashan origineel was

ik ben begonnen de quad te verlagen door de steunen van de voorveren te verplaatsen op het frame zodat de quad voor al 14cm naar beneden kwam. toen heb ik het bevestigings punt van de achterveer ook verplaatst op de achterbrug. toen heb ik een leuk uitlaatje gehaald van een yamaha R6 en pas gemaakt. het rachkje aan de achterkant waar de kentekenplaat op zit heb ik een heel eind ingekort omdat hui ruim 15cm uitstak en das lelijk.
hier de resultaten:


ik verveelde me van de week weer dus besloot ik de hele quad uit mekaar te trekken en alles ff eem leuk kleurtje te geven, de kappen hoogglans zwart en het frame zilvergrijs. ik heb ook nog een wat lager tnt stuurtje gemonteerd omdat het oude krom was.

en dan weer wat fototjes..
hier is de quad af op de stickerset na, word helemaal go-fast. hier is de achterbrug ook verlengd en het bewijs dat je met een bashan ook wel gek kan doen
 
 


kom maar op met jullie reacties!









 
   
 

 
    
 

 
 




