laadstroom van yfz 450 te hoog

Vragen en tips bij het onderhoud en herstelling van je quad
Plaats reactie
Gebruikersavatar
technoflexer
Quadrider
Quadrider
Berichten: 306
Lid geworden op: di 17 okt, 2006 20:44

laadstroom van yfz 450 te hoog

Bericht door technoflexer »

hallo.

ik ben dus aan een yfz 450 bezig na wat miserie gehad te hebben met de kabelboom en deze vervangen te hebben heb ik nu een te hoge laadstroom mijn yfz laadt 15.7 volt aan de baterij. volgens de service manual mag het maxx 14 volt zijn.
ik heb vervolgens een andere stroomregelaar gestoken en de voltage blijft hetzelfde.

vandaag ben ik dan maar terug gereden naar mcg waar ik de regelaar gahaald had. daar hebben ze dus de weerstandblok en de regelaars die ik had op een andere yfz getest en geen van mijn al de onderdelen zijn kapot. ik heb mijn geld terug gekregn van de manne van mcg topservice bij die kerels :buig:

hij vertelde mij dat er waarschijnlijk een andere spoel in mijn quad zit en dat die meer stroom zou geven. kan dit of kan het nog ergens anders aan liggen waardoor ik een te hoge laadstroom heb?
yfz 450 ride it like you stole it
Gebruikersavatar
technoflexer
Quadrider
Quadrider
Berichten: 306
Lid geworden op: di 17 okt, 2006 20:44

Re: laadstroom van yfz 450 te hoog

Bericht door technoflexer »

niemand een idee waardoor dit zou kunnen komen? ik ben gewoon ongerust dat ik door de te hoge stroom andere dingen ga kapot doen. voorlopig staat de quad dus ook even opzij
yfz 450 ride it like you stole it
Plaats reactie