Pagina 1 van 1

raptor 700 laten knappen in de uitlaat

Geplaatst: ma 24 mei, 2010 18:57
door mattijs112
ha mijn neef heeft een raptor 700 met een nieuwe model leovince uitlaat maar nu wil hij dat die als je het gas los laat dat die iets na knapt in de uitlaat vind die mooi :D maar hoe kun je daar voor zorgen?? meer benzine geven of is er wat anders voor (de db killer is er al uit )

Re: raptor 700 laten knappen in de uitlaat

Geplaatst: ma 24 mei, 2010 20:00
door airwolf
hij staat te arm!
als hij zo blijft rijden zit de kans erin dat hij ooit eens hard knalt!
en dan is't spelleke gedaan :wink:

Re: raptor 700 laten knappen in de uitlaat

Geplaatst: di 25 mei, 2010 16:06
door mx jake
zorg er voor dat je uitlaat lucht lekt ergens bij de cilinder of de eerste verbinding van je bocht

Re: raptor 700 laten knappen in de uitlaat

Geplaatst: di 25 mei, 2010 17:02
door Haagje
Gewoon goed afstellen dan doet die dat vanzelf wel, wanneer die van hoge toeren terug schiet naar lagere :wink:

Re: raptor 700 laten knappen in de uitlaat

Geplaatst: di 25 mei, 2010 17:39
door JohnBeton
mx jake schreef:zorg er voor dat je uitlaat lucht lekt ergens bij de cilinder of de eerste verbinding van je bocht
bedoel jij dat hij 'wel moet' lekken, of lees ik dat verkeerd ?

Re: raptor 700 laten knappen in de uitlaat

Geplaatst: di 25 mei, 2010 19:28
door hardcorechaam
als ie een beetje frisse lucht aan kan zuigen klapt ie beter, dan bedoelt ie :)

Re: raptor 700 laten knappen in de uitlaat

Geplaatst: di 25 mei, 2010 22:07
door JohnBeton
ok, ik had de vraag verkeerd gelezen, ik dacht dat hij het klappen wou oplossen, maar hij wil het net wel hebben.
Ieder z'n ding zou ik zeggen...

Re: raptor 700 laten knappen in de uitlaat

Geplaatst: wo 26 mei, 2010 10:51
door airwolf
troost je john ik had ook verkeerd gelezen

Re: raptor 700 laten knappen in de uitlaat

Geplaatst: di 20 jul, 2010 18:00
door darksaint
de kleppen regelen:naargelang men rijd zal de klepspeling vergroten en zullen er meer backfires ontstaan. als je ook dat effect wilt moet je je klepspeling maar vergroten....maar ik raad je het niet aan!

effect is dat de verbranding op het verkeerde tijdstip gebeurd de oorzaken zijn: lucht/brandstof verhouding,temperatuur en druk(kleppen)

Re: raptor 700 laten knappen in de uitlaat

Geplaatst: di 20 jul, 2010 20:21
door Sailor
Koppeling in dode mans knop paar seconden op uit weer aanzetten en gas er op de carbarateurs blijven benzine geven om dat de motor nog toeren heeft en aangezien je geen ontsteking hebt bgooit hij deze in je uitlaat werkt bij een motor yamaha dragstar dus waarom niet op je quad

Re: raptor 700 laten knappen in de uitlaat

Geplaatst: wo 21 jul, 2010 13:39
door darksaint
Sailor schreef:Koppeling in dode mans knop paar seconden op uit weer aanzetten en gas er op de carbarateurs blijven benzine geven om dat de motor nog toeren heeft en aangezien je geen ontsteking hebt bgooit hij deze in je uitlaat werkt bij een motor yamaha dragstar dus waarom niet op je quad

700 heeft geen carbu's meer :roll: