w-tec , Yfz ?
ik had graag er eens op gereden rondje of 2
W-tec om te voelen hoe dat rijdt !
en YFZ om die intraxen eens te voelen

stuur mij pm ofzo
ik hoor je wel
grtzzzz
dem nu zondag we gaan naar het salon met een groepje volgende keer danNo Limit YFZ schreef:Zondag Loon !
Nee le touquet doe ik niet mee, zijn ook wel erg hoge kosten voor een wedstrijd, vooral als je het zelf betalen moet. Thierache zal ik wel meedoen.No Limit YFZ schreef:Iedereen mag mijn W-tec komen testen, gewoon even bellen 0475/95.17.80 voor afspraak te maken. Dan zal je voelen dat het er niet alleen super uitziet maar ook nog eens super rijdt. En Le Touquet :dat zien we dan wel nog.
Doe je trouwens zelf mee in Touquet ? Anders zie ik jou wel in Tierache
Toen Bart en Geert (Oede Miere) hun quad gestolen waren heb ik hun direct aangeboden om met mijn W-tec te rijden, oorspronkelijk tot Mahon, maar uitgebreid tot na Touquet. Vandaar dat ik nog even op de YFZ zit.Frank MB schreef: Maar waarom rijd je zelf niet met de w-tec in Le Touquet?
Beide zullen er zijn, maar zal wel niet te lang blijven, vertrek hier om 7 uur, tot rond 12 uurDutje#82 schreef:heb je beide quads mee nikolas ?
w-tec , Yfz ?
ik had graag er eens op gereden rondje of 2
W-tec om te voelen hoe dat rijdt !
en YFZ om die intraxen eens te voelen![]()
stuur mij pm ofzo
ik hoor je wel
grtzzzz
Misschien zijn ze wel jaloers.No Limit YFZ schreef:Ik probeer hier gewoon W-tec te verdedigen tegen die VLS'ers die altijd anti praat uitkramen zonder dat ze zelf op een W-tec hebben gezeten.Vyrena schreef:Wie komt er dan 28 jan. ? Oja, Heerde was vrij vlak toen, dus zo heel veel zal het niet uitgemaakt hebben.
Maar vergeet vt Ende niet waar hij tegen reed, dat is een echte zandhaas en heeft zich al vaak bewezen.
Maar sorry dat ik het zeg No Limit, het kan wel een W-tec zijn die gewonnen heeft, dan is dat nog niet jouw overwinning geweest.