Motorrijder Elmer Symons (29) verongelukt
De Zuid-Afrikaanse motorrijder Elmer Symons is dinsdag verongelukt in de vierde etappe van de Dakar-rally. Hij is de eerste dode in de editie van 2007.
Overleden
De 29-jarige Symons overleed aan de verwondingen van een ongeval in de Marokkaanse woestijn. Dat gebeurde op kilometer 142 van de 679 kilometer lange rit tussen Er Rachidia en Ouarazate.
Noodoproep
De koersleiding kreeg dinsdagmorgen nog een noodoproep van Symons. Een helikopter rukte uit om de plek des onheils te zoeken en was na acht minuten ter plaatse. Een arts moest daar al het overlijden van de Zuid-Afrikaan vaststellen.
Deelname
Symons nam voor de eerste keer deel als wedstrijdrijder op de motor. Hij stond achttiende in het algemeen klassement. Eerder reed Symons al twee keer mee in een assistentie-team. Dit jaar werd hij geassisteerd door zijn broer Kingsley.
dit heb ik op internet gevonden... is inderdaad triest
![Crying or Very sad :cry:](./images/smilies/icon_wenen.gif)