LTZ400 olie+oliefilter vervangen.. En toen??

Vragen en tips bij het onderhoud en herstelling van je quad
Plaats reactie
JRanzig
Toeschouwer
Toeschouwer
Berichten: 1
Lid geworden op: di 08 sep, 2009 00:47

LTZ400 olie+oliefilter vervangen.. En toen??

Bericht door JRanzig »

Hallo

heb mijn olie en de oiefilter vervanger. En alles netjes volgens de stappen in de handleiding..
Alleen hebben ze het maar over 1 vuldop om verse olie bij te vullen, die op dat arparte olie tankje (peilstok). dus ik heb in totaal nu 2100ml olie in dat tankje zitten... Toen heb ik dat controle boutje los gedraaid alleen drupt er geen olie uit, met anderen woorden er zit niks in m'n carter Toch??

Nu is de vraag: Loopt de olie zelf het carter in.. Of ben ik gewoon een idioot en had het recht streeks via een vulgat op het blok moeten doen!!????????

Met Vriendelijke Groet JRanzig
Bartie
Quadrunner
Quadrunner
Berichten: 858
Lid geworden op: zo 26 okt, 2003 13:40
Locatie: Ninove
Contacteer:

Re: LTZ400 olie+oliefilter vervangen.. En toen??

Bericht door Bartie »

LTZ-400 heeft inderdaad maar 1 opvuldop en dat is in het apart olie tankje.
Bij het starten gaat de olie naar de carter lopen.
LTR-450
Goes 520 max

Member of Quadperformance Racing Team
Gebruikersavatar
JohnBeton
Quad Expert
Quad Expert
Berichten: 2863
Lid geworden op: di 15 nov, 2005 09:03

Re: LTZ400 olie+oliefilter vervangen.. En toen??

Bericht door JohnBeton »

je kan even je bougiekop lostrekken en dan even starten, dan kan de motor niet aanschieten, maar draait hij wel even rond zodat de olie rondpompt.
Gebruikersavatar
PI3R
Toeschouwer
Toeschouwer
Berichten: 36
Lid geworden op: di 27 jan, 2009 19:32

Re: LTZ400 olie+oliefilter vervangen.. En toen??

Bericht door PI3R »

wat ik altijd doe is even de benzine uit de carburateur laten lopen en eventueel het schroefje open laten staan zo dat de benzine ook niet naar de carburateur loopt tijdens het starten. Want volgens mij kun je niet zo heel gemakkelijk bij de bougie dop.
Ik laat de vuldop er ook nog af zodat de lucht uit de leidingen kan. Maar vergeet deze er niet terug op te draaien.
Plaats reactie